Młodziki: LKS Czaniec – LKS Orzeł Kozy

W środowy wieczór, 16 grudnia, na parkiet hali w Szkole Podstawowej Nr 1 wybiegli nasi młodzicy, którzy rywalizowali z rówieśnikami z Kóz. Dziękujemy Trenerowi Marcinowi Stefanowiczowi oraz klubowi LKS Orzeł Kozy za przyjęcie zaproszenia, wspólną zabawę oraz możliwość gry i rywalizacji na parkiecie!

16.12.2020r., Czaniec, godzina 19.00

LKS Czaniec – LKS Orzeł Kozy

Skład: Maciej Maciaszek, Jakub Rozmus, Krzysztof Bizoń, Dariusz Prus – Osowski, Leon Gałuszka, Stanisław Kolber, Kamil Chromy, Igor Ludwiczak, Patryk Kiepura, Paweł Hrapkowicz, Bartłomiej Dubiel

Okiem Trenera: Zagraliśmy bardzo dobre spotkanie, w których cele wynikowe, czyli zwycięstwo, oraz zadaniowe, czyli gra o wynik, ale na swoich zasadach i w swoim stylu, zostały zrealizowane w stopniu zadowalającym. Śmiało mogę powiedzieć po tym meczu, że końcowy wynik był efektem naszego stylu gry co cieszy najbardziej i daje motywację do dalszego rozwoju.

Share Now

Related Post