W ZWIĄZKU Z TYM, IŻ NASZ KLUB ZDOBYŁ BRĄZOWĄ ODZNAKĘ POLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ W PROGRAMIE CERTYFIKACJI DLA SZKÓŁEK PIŁKARSKICH INFORMUJEMY, ŻE KAŻDY ZAWODNIK MUSI BYĆ ZAREJESTROWANY NA PORTALU LACZYNASPILKA.PL (SZCZEGÓŁY W ZAKŁADCE PROGRAM CERTYFIKACJI PZPN – REJESTRACJA ZAWODNIKA). ZAWODNICY NIEZAREJESTROWANI NIE MOGĄ BRAĆ UDZIAŁU W TRENINGACH!

„NAJLEPSI ROBIĄ ZWYKŁE RZECZY LEPIEJ NIŻ INNI”

Trener: Mateusz Siwiec

Zawodnicy: Szymon Kowalski, Bartosz Kizner, Bartłomiej Klimek, Maksymilian Kadłubicki, Arkadiusz Nowak, Karol Nowak, Alan Lichoń, Karol Lachendro, Piotr Tynka, Filip Maga, Michał Chmielniak, Zuzanna Bizoń, Mikołaj Boba, Hubert Handzlik, Karol Olbrzymek, Kacper Olbrzymek, Seweryn Sordyl, Antoni Sporek, Paweł Węgrzynek

DATY ORAZ GODZINY MOGĄ ULEC ZMIANIE, PROSIMY SPRAWDZAĆ NA BIEŻĄCO!!!

HARMONOGRAM ZAJĘĆ:

W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii odwołane zostają wszystkie mecze mistrzowskie, zawody sparingowe, kontrolne, turnieje oraz zajęcia treningowe Akademii Piłkarskiej LKS Czaniec w okresie od soboty 27.03.2021r. do piątku 09.04.2021r. włącznie.