W ZWIĄZKU Z TYM, IŻ NASZ KLUB ZDOBYŁ BRĄZOWĄ ODZNAKĘ POLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ W PROGRAMIE CERTYFIKACJI DLA SZKÓŁEK PIŁKARSKICH INFORMUJEMY, ŻE KAŻDY ZAWODNIK MUSI BYĆ ZAREJESTROWANY NA PORTALU LACZYNASPILKA.PL (SZCZEGÓŁY W ZAKŁADCE PROGRAM CERTYFIKACJI PZPN – REJESTRACJA ZAWODNIKA). ZAWODNICY NIEZAREJESTROWANI NIE MOGĄ BRAĆ UDZIAŁU W TRENINGACH!

„NAJLEPSI ROBIĄ ZWYKŁE RZECZY LEPIEJ NIŻ INNI”

Trener: Mariusz Homel

Zawodnicy: Dominik Stokłosa, Artur Konieczny, Dominik Dudziak, Szymon Wolny, Jan Baran, Kacper Kutek, Oliwier Kozieł, Dominik Dziedzic, Alan Handzlik, Miłosz Kołodziejczyk

DATY ORAZ GODZINY MOGĄ ULEC ZMIANIE, PROSIMY SPRAWDZAĆ NA BIEŻĄCO!!!

HARMONOGRAM ZAJĘĆ:

W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii odwołane zostają wszystkie mecze mistrzowskie, zawody sparingowe, kontrolne, turnieje oraz zajęcia treningowe Akademii Piłkarskiej LKS Czaniec w okresie od soboty 27.03.2021r. do piątku 09.04.2021r. włącznie.