PODZIAŁ OBOWIĄZUJĄCY OD 1 GRUDNIA 2019r. (ZGODNY Z PROGRAMEM CERTYFIKACJI PZPN)

PROSIMY WSZYSTKICH RODZICÓW O REJESTRACJĘ ZAWODNIKÓW NA PORTALU LACZYNASPILKA.PL (REJESTRACJA JEST OBOWIĄZKOWA DO PROGRAMU CERTYFIKACJI PZPN – SZCZEGÓŁY W ZAKŁADCE PROGRAM CERTYFIKACJI PZPN)

ŻAK STARSZY (Rocznik 2011) / ŻAK MŁODSZY (Rocznik 2012)

Trenerzy: Dominik Bałys (od stycznia 2020r. I Trener), Szymon Waligóra (II Trener)

  1. Maciej Migoda
  2. Patryk Rachwał
  3. Jan Grzybowski
  4. Daniel Dobija
  5. Karol Elżbieciak
  6. Jakub Pomierny
  7. Filip Stróżyński
  8. Maksymilian Gliwa
  9. Kamil Dwornik
  10. Patryk Szostek
  11. Igor Palus
  12. Miłosz Borecki
  13. Kacper Zontek

ORLIK STARSZY (Rocznik 2009) / ORLIK MŁODSZY (Rocznik 2010)

Trenerzy: Ilya Nazdryn – Platnitski (od stycznia 2020r. I Trener), Szymon Waligóra (II Trener)

  1. Arkadiusz Pałosz
  2. Mikołaj Rachwał
  3. Igor Smoroń
  4. Seweryn Palus
  5. Wojciech Gąsiorek
  6. Mikołaj Janosz
  7. Bartosz Chmielniak
  8. Stanisław Kierpiec
  9. Szymon Bąk
  10. Igor Konieczny
  11. Patryk Mreńca
  12. Paweł Klimek
  13. Miłosz Maga
  14. Mateusz Nikiel

MŁODZIK MŁODSZY (Rocznik 2008) / ORLIK STARSZY (Rocznik 2009)

Trenerzy: Szymon Waligóra (I Trener), Ilya Nazdryn – Platnitski (II Trener)

  1. Kamil Chromy
  2. Igor Ludwiczak
  3. Dariusz Prus – Osowski
  4. Szymon Wojtyła
  5. Jakub Rozmus
  6. Paweł Hrapkowicz
  7. Krzysztof Bizoń
  8. Jakub Matusiak
  9. Leon Gałuszka
  10. Patryk Kiepura
  11. Karol Drabek
  12. Maciej Maciaszek
  13. Bartłomiej Dubiel
  14. Stanisław Kolber
  15. Bartosz Waluś
  16. Dawid Karkoszka

TRAMPKARZ (Rocznik 2005 / 06) / MŁODZIK STARSZY (Rocznik 2007)

Trenerzy: Szymon Waligóra (I Trener), Ilya Nazdryn – Platnitski (II Trener)

  1. Mateusz Janik
  2. Paweł Gwardiak
  3. Dominik Ćwiertnia
  4. Dawid Grzybek
  5. Dominik Tomiak
  6. Jonasz Orlicki
  7. Jonasz Drzewiecki
  8. Maksymilian Bączek
  9. Kacper Kaspera
  10. Kacper Kacorzyk
  11. Oliwier Stwora
  12. Kamil Wojtyła
  13. Ivan Wiśniewski
  14. Maksymilian Bakalarski
  15. Piotr Brandys
  16. Patryk Elżbieciak
  17. Oliwier Płoszaj
  18. Jakub Adamus