W ZWIĄZKU Z TYM, IŻ NASZ KLUB ZDOBYŁ BRĄZOWĄ ODZNAKĘ POLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ W PROGRAMIE CERTYFIKACJI DLA SZKÓŁEK PIŁKARSKICH INFORMUJEMY, ŻE KAŻDY ZAWODNIK MUSI BYĆ ZAREJESTROWANY NA PORTALU LACZYNASPILKA.PL (SZCZEGÓŁY W ZAKŁADCE PROGRAM CERTYFIKACJI PZPN – REJESTRACJA ZAWODNIKA). ZAWODNICY NIEZAREJESTROWANI NIE MOGĄ BRAĆ UDZIAŁU W TRENINGACH!

„NAJLEPSI ROBIĄ ZWYKŁE RZECZY LEPIEJ NIŻ INNI”

Trener: Ilya Nazdryn – Platnitski

Zawodnicy: Bartłomiej Dubiel, Arkadiusz Pałosz, Stanisław Kolber, Seweryn Palus, Mikołaj Rachwał, Igor Smoroń, Miłosz Maga, Szymon Bąk, Bartosz Chmielniak, Igor Konieczny, Paweł Klimek, Patryk Mreńca, Dariusz Chrapkiewicz

DATY ORAZ GODZINY MOGĄ ULEC ZMIANIE, PROSIMY SPRAWDZAĆ NA BIEŻĄCO!!!

HARMONOGRAM ZAJĘĆ:

W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii odwołane zostają wszystkie mecze mistrzowskie, zawody sparingowe, kontrolne, turnieje oraz zajęcia treningowe Akademii Piłkarskiej LKS Czaniec w okresie od soboty 27.03.2021r. do piątku 09.04.2021r. włącznie.