Trampkarz C1: LKS Czaniec – KS Spójnia Landek 1 – 1

⚪️🔴W I kolejce IV ligi okręgowej Trampkarzy C1 nasi młodzi adepci piłki nożnej rywalizowali z ekipą KS Spójnia Landek 🤍❤️
🏟 Czaniec, ul. Zagłębocze 9
🕐 24.04.2022r. (niedziela), godzina 10.00
🏆 LKS Czaniec 🆚 KS Spójnia Landek 1 – 1 (0 – 0)
⚽️ 65′ Paweł Hrapkowicz
Skład: Piotr Brandys – Jonasz Drzewiecki, Maksymilian Bakalarski, Kacper Kacorzyk, Seweryn Palus – Dariusz Prus – Osowski, Maciej Maciaszek, Krzysztof Bizoń – Igor Ludwiczak, Dawid Karkoszka, Paweł Hrapkowicz
Okiem Trenera: Pozytywny mecz w naszym wykonaniu. Faza atakowania wyglądała optymistycznie: w momentach otwarcia i budowania gry potrafiliśmy utrzymywać się przy piłce, mijać linie obrony przeciwnika i kreować sobie sytuacje strzeleckie, w których niestety zawodziła skuteczność, bo szczególnie w drugiej połowie mogliśmy zdobyć więcej bramek. Czasami tak się jednak zdarza, że mimo wielu prób piłka nie chce wpaść do siatki, ale brawa dla chłopaków, że te sytuacje sobie wytworzyliśmy. W fazie bronienia też wyglądaliśmy dobrze w tym spotkaniu. Szkoda, że jedna zła decyzja spowodowała stratę bramki, ale to też lekcja, że są momenty w meczu, że można i powinno się zgrać „brzydko”, czyli chociażby wybić piłkę za boisko, bo najlepsi też to robią! Podsumowując, uważam, że większość zawodników, indywidualnie, wykorzystała to spotkanie i postawiła kolejny krok w stronę własnego rozwoju.
🤝 Dziękujemy ekipie KS Spójnia Landek za wspólną grę i sportową rywalizację na zielonej murawie 👊💪⚽️