U13: LKS Czaniec – UKS Kozy

Zamiast treningu – mecz kontrolny? Czemu nie! W czwartkowe popołudnie ekipa Młodzików naszej Akademii rywalizowała na głównej płycie naszego obiektu z UKS-em Kozy. Dziękujemy trenerowi Piotrowi za przyjęcie zaproszenia i wszystkim zawodnikom UKS-u za grę i rywalizację na zielonej murawie!

06.05.2021r., Czaniec, godzina 18.15

LKS Czaniec – UKS „Dwójka” Kozy 0 – 0

Skład: Stanisław Kolber, Arkadiusz Pałosz, Kamil Chromy, Maciej Maciaszek, Leon Gałuszka, Dariusz Prus – Osowski, Krzysztof Bizoń, Paweł Hrapkowicz, Jakub Rozmus, Igor Ludwiczak, Mikołaj Rachwał, Patryk Kiepura, Jakub Matusiak

Pomeczowa opinia trenera – Szymon Waligóra: Bardzo fajna gra kontrolna dla chłopaków. Jeśli szukać zamienników treningu w postaci gry kontrolnej to tylko z takimi przeciwnikami, którzy przeciwstawili się dobrą grą i postawili naprawdę wymagające warunki. Dzisiaj może szwankowała finalizacja akcji ofensywnych, ale widać po chłopakach, że z każdym spotkaniem pewność siebie oraz umiejętności idą do góry, bo dzisiejszy mecz, podobnie jak poprzednie spotkania, oglądało się z wielką przyjemnością. To cieszy, ale również jest wielką motywacją do dalszych treningów! 

Share Now

Related Post