U13: LKS Pasjonat Dankowice – LKS Czaniec

W minioną niedzielę, 2 maja, grupa Młodzik udała się na swój drugi mecz mistrzowski. Tym razem przeciwnikiem podopiecznych trenera Szymona była ekipa LKS-u Pasjonat Dankowice. Nasi młodzi adepci futbolu potwierdzili swoją wyższość i pokonali gospodarzy 5 – 2. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Arkadiusz Pałosz x3, Paweł Hrapkowicz oraz Igor Ludwiczak. Za tydzień przed naszą młodzieżą kolejna szansa do rozwoju, kiedy to 8 maja zmierzą się z ekipą Sokoła Hecznarowice.

02.05.2021r., Czaniec, godzina 15.00

LKS Pasjonat Dankowice – LKS Czaniec 2 – 5 (1 – 0)

Arkadiusz Pałosz x3, Paweł Hrapkowicz, Igor Ludwiczak

Skład: Stanisław Kolber, Jakub Matusiak, Dariusz Prus – Osowski, Krzysztof Bizoń, Jakub Rozmus, Maciej Maciaszek, Igor Ludwiczak, Arkadiusz Pałosz, Paweł Hrapkowicz

Okiem Trenera: Chłopcy zagrali bardzo dobry mecz, w pełni dominując oraz kontrolując wydarzenia na boisku i zdecydowanie zasługują na brawa i gratulację. Nic więcej nie trzeba dodawać, dla mnie wielką przyjemnością było oglądać grę mojego zespołu!