U15: LKS Czaniec – LKS Drzewiarz Jasienica

W sobotni, deszczowy poranek swój drugi mecz rozegrali trampkarze naszego Klubu. Na własnym stadionie podopieczni Szymona Waligóry podejmowali ekipę LKS-u Drzewiarz Jasienica. Podobnie jak przed tygodniem nasi młodzi zawodnicy musieli uznać wyższość rywala i zaznać goryczy porażki. Wynik końcowy 8 – 2. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Jonasz Orlicki i Kacper Kaspera. Za tydzień przed naszą młodzieżą kolejna szansa do rozwoju, kiedy to 9 maja zmierzą się z ekipą Międzyrzecza.

01.05.2021r., Czaniec, godzina 9.00

LKS Czaniec – LKS Drzewiarz Jasienica 2 – 8 (0 – 5)

Jonasz Orlicki, Kacper Kaspera

Skład: Piotr Brandys, Karol Pająk, Ivan Wiśniewski, Jonasz Drzewiecki, Kacper Kacorzyk, Krzysztof Bizoń, Maksymilian Bączek, Alan Stokłosa, Kacper Kaspera, Jonasz Orlicki, Dariusz Prus – Osowski, Jakub Rozmus, Maciej Maciaszek

Okiem Trenera: Patrząc tylko i wyłącznie na wynik zadowoleni w żadnym wypadku być nie możemy. Jeśli chodzi o organizację gry to w ofensywie szwankowała dzisiaj przede wszystkim finalizacja, bo patrząc na sytuacje bramkowe wynik mógłby być całkiem inny. Najsłabiej natomiast wyglądały dziś momenty straty piłki, a było ich bardzo dużo. Źle reagowaliśmy, przez co broniliśmy na dużych przestrzeniach. Pozostaje nam dużo wniosków i materiału do przemyślenia. Koniec końców, za parę lat, nikt chłopaków nie zapyta jaki był wynik meczu trampkarzy 1 maja 2021r. z Drzewiarzem Jasienica, ale największe znaczenie będzie miało to ile wyciągnęli dla własnego rozwoju podczas meczu i do jakich przemyśleń dojdą po meczu, a wiadomo, że porażka uczy najbardziej.