Ocena Wizyty Monitorującej

W minionym tygodniu, dokładniej w środę 24 marca, mieliśmy przyjemność gościć Trenerów Monitorujących Polskiego Związku Piłki Nożnej, którzy przyglądali się jednostkom treningowym Żaków Starszych oraz Orlików Młodszych prowadzonych przez trenerów Mariusza Homela oraz Dominika Bałysa. Miło nam poinformować, że rezultatem wizyty monitorującej jest OCENA POZYTYWNA, a obszar merytoryczny (dokumentacja procesu szkoleniowego / metodyczno – coachingowego / organizacyjnego) został oceniony na 90,25 punktów!

To kolejny, po wyniku audytu rocznego, dowód na to, że jakość pracy z dziećmi i młodzieżą w naszej Akademii stoi na odpowiednim, wysokim poziomie. To naprawdę cieszy i dodaje ogromnej motywacji zwłaszcza, że jako jedyna Szkółka w Gminie Porąbka oraz jedna z dwóch w Powiecie Bielskim (jedna z czterech wliczając miasto Bielsko – Biała) możemy poszczycić się potwierdzeniem jakości pracy przez Polski Związek Piłki Nożnej!

Na koniec warto wspomnieć, że była to już czwarta wizyta Trenerów Monitorujących w naszej Akademii. Pierwsza wizyta monitorująca odbyła się 27 maja 2020r., a obserwowane były jednostki trenerów Ilii oraz Szymona, a obszar merytoryczny został oceniony na 87,12 punktów. Druga wizyta miała miejsce 24 września 2020r. i sprawdzana została jednostka trenera Mateusza. Obszar merytoryczny został zaliczony na 83,67 punktów. Trzecia wizyta odbyła się 19 listopada 2020r., a kontrolowane były jednostki trenerów Mariusza i Dominika, a obszar merytoryczny został oceniony na 77,11 punktów. Dwie z tych wizyty otrzymały OCENĘ POZYTYWNĄ, natomiast jedna wizyta zakończyła się OCENĄ NEGATYWNĄ ze względu na małe zaniedbania w dokumentacji i nie zaliczeniu obszaru kryteriów programu.

Share Now

Related Post