Komunikat Akademii Piłkarskiej LKS Czaniec

Prezentujemy ważny komunikat Zarządu Klubu LKS Czaniec dotyczący odwołania zajęć treningowych i zawodów sportowych w związku z obowiązującym od dnia 27.03.2021r. rozporządzeniem Rady Ministrów.

KOMUNIKAT

W związku z obowiązującym od dnia 27.03.2021r. rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii Zarząd Klubu LKS Czaniec informuje o podjętych przez Polski Związek Piłki Nożnej i jego struktury regionalne, Gminę Porąbkę oraz Zarząd Klubu LKS Czaniec decyzjach w zakresie organizacji zajęć treningowych i zawodów sportowych.

W związku z powyższym, mając na uwadze treść rozporządzenia odwołane zostają wszystkie mecze mistrzowskie, zawody sparingowe, kontrolne, turnieje oraz zajęcia treningowe Akademii Piłkarskiej LKS Czaniec w okresie od soboty 27.03.2021 do piątku 09.04.2021 włącznie.

Sytuacja jest dynamiczna i o wszelkich zmianach, zarówno wydłużających jak i skracających okres zawieszenia aktywności sportowych będziemy informować na bieżąco na oficjalnej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.