Młodziki: LKS Czaniec – LKS Burza Roczyny

W ostatnim spotkaniu wszystkich grup naszego Klubu, młodziki zmierzyły się z rówieśnikami z Roczyn. Areną zmagań był orlik w Porąbce. Dziękujemy Trenerowi Danielowi Zaborowskiemu oraz klubowi LKS Burza Roczyny za przyjęcie zaproszenia, wspólną zabawę oraz możliwość rozwoju umiejętności piłkarskich podczas gry i rywalizacji!

21.12.2020r. (poniedziałek), Porąbka (orlik), godzina 17.00

LKS Czaniec – LKS Burza Roczyny

Skład: Jakub Rozmus, Dariusz Prus – Osowski, Krzysztof Bizoń, Stanisław Kolber, Paweł Hrapkowicz, Seweryn Palus, Leon Gałuszka, Bartłomiej Dubiel, Maciej Maciaszek

Okiem Trenera: Bardzo wartościowy i wymagający sparing za nami, gdyż zmierzyły się ze sobą dwie drużyny o podobnych umiejętnościach. Trzeba było się trochę napracować i pokazać swoje umiejętności, bo przeciwnik zawiesił nam wysoko poprzeczkę. Cieszy to, że chłopcy podjęli rękawicę i mieli dużo chęci do gry w piłkę oraz biegania, co przełożyło się na korzystny wynik końcowy. Zadaniowo też radziliśmy sobie dobrze. Każdy odnajdywał się na danej pozycji i w danej fazie gry, wiedział co ma robić w momentach gry z piłką i bez piłki. Zgodnie ze stary piłkarskim powiedzeniem „jesteś tak dobry, jak Twój ostatni mecz” możemy śmiało udać się na świąteczny wypoczynek, żeby po przerwie wrócić z pasją, chęcią i czystymi głowami.