Trampkarze: LKS Bestwina – LKS Czaniec 1:7

W 6 serii gier, podopieczni Szymona Waligóry zawitali do Bestwiny na spotkanie z miejscowym LKS-em. W pierwszej rundzie, na własnym stadionie, pokonaliśmy przeciwnika 10 – 1. W rewanżu również lepsi okazali się nasi młodzi adepci futbolu. Tym razem pokonaliśmy LKS Bestwina 7 – 1. Bramki zdobyli Oliwier Stwora, Maksymilian Bączek, Kacper Kacorzyk, Krzysztof Bizoń oraz Ivan Wiśniewski. Dziękujemy ekipie LKS-u Bestwina za sportową rywalizację i możliwość gry!

03.10.2020r., Bestwina, godzina 10.00

LKS Bestwina – LKS Czaniec 1 – 7 (1 – 3)

Oliwier Stwora x3, Maksymilian Bączek, Kacper Kacorzyk, Krzysztof Bizoń, Ivan Wiśniewski

Skład: Maksymilian Bakalarski, Piotr Brandys, Jakub Rozmus, Jonasz Drzewiecki, Kacper Kacorzyk, Dariusz Prus – Osowski, Maksymilian Bączek, Oliwier Stwora, Maciej Maciaszek, Jonasz Orlicki, Kacper Kaspera, Krzysztof Bizoń, Ivan Wiśniewski, Alan Stokłosa

Okiem Trenera: Najważniejszą rzeczą w takich spotkaniach jest odpowiednia świadomość i mentalność. W pierwszej połowie graliśmy z myślą, że będzie lekko, łatwo i przyjemnie i wynik zrobi się najmniejszym nakładem sił przez co było wiele niedokładności i błędów indywidualnych. Druga połowa wyglądała już dużo lepiej przede wszystkim pod względem koncentracji w grze. Największą trudnością jest zawsze myślenie, oprócz o wyniku, również o własnym rozwoju. Bo w spotkaniach, w których mamy lepsze umiejętności także należy być odważnym by dawać z siebie wszystko i „sprzedawać” na boisku najlepszą wersją siebie. Takie myślenie chcemy zaszczepiać, bo „wynik ma być efektem dobrej gry, a nie celem samym w sobie”.