Trampkarze: LKS Drzewiarz Jasienica 3 : 4 LKS Czaniec

W 5 kolejce IV ligi okręgowej, nietypowo, bo w piątek 26 września, zespół trampkarzy udał się do Jasienicy, na spotkanie z miejscowym Drzewiarzem. Po zaciętym i emocjonującym meczu zwycięsko z tego starcia wyszli nasi młodzi zawodnicy, którzy pokonali gospodarzy 4 – 3. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Maksymilian Bączek x2, Jonasz Orlicki oraz Kacper Kacorzyk.

26.09.2020r., Jasienica, godzina 16.30

LKS Drzewiarz Jasienica – LKS Czaniec 3 – 4 (2 – 3)

Maksymilian Bączek x2, Jonasz Orlicki, Kacper Kacorzyk

Skład: Maksymilian Bakalarski, Jakub Rozmus, Jonasz Drzewiecki, Kacper Kacorzyk, Dariusz Prus – Osowski, Maksymilian Bączek, Oliwier Stwora, Maciej Maciaszek, Jonasz Orlicki, Kacper Kaspera, Krzysztof Bizoń, Ivan Wiśniewski, Alan Stokłosa

Okiem Trenera: Oby więcej takich spotkań, bo takie mecze, w których trzeba pokazać swoje maksymalne umiejętności, dają najwięcej i najbardziej sprzyjają rozwojowi zawodników. Byliśmy odważni i cierpliwi w tym spotkaniu, co dało efekt w postaci wyniku. Do poprawy jakość techniczna, bo w tym elemencie za dużo było błędów i niedokładności.