Podsumowanie turnieju w Czańcu

W minioną sobotę, 30 listopada, Orlicy naszej Akademii, czyli chłopcy z roczników 2009 / 10, wzięli udział w turnieju eliminacyjnym o Puchar Prezesa Śląskiego Związku Piłki Nożnej. O zwycięstwo, dające możliwość gry w turnieju głównym o Puchar Prezesa ŚlZPN, rywalizowaliśmy z ekipami LKS-u Zapora Porąbka, GLKS-u Wilkowice, LKS-u Pionier Pisarzowice, APN-u Strefa Football, UKS-u Dwójki Kozy,  BTS-u Rekord Bielsko – Biała oraz LKS-u Pasjonat Dankowice. Po emocjonujących spotkaniach, nasi młodzi futboliści zajęli w klasyfikacji końcowej 3 miejsce, ulegając w półfinale ekipie z Wilkowic. 

Skład: Maciej Maciaszek, Stanisław Kolber, Arkadiusz Pałosz, Mikołaj Rachwał, Igor Smoroń, Seweryn Palus, Patryk Mreńca, Bartosz Chmielniak

30.11.2019r., Czaniec, godzina 9.00

Faza Grupowa

LKS Czaniec – LKS Pasjonat Dankowice 2 – 1

LKS Czaniec – BTS Rekord Bielsko – Biała 0 – 5

LKS Czaniec – UKS Dwójka Kozy 2 – 1

Półfinał

LKS Czaniec – GLKS Wilkowice 0 – 4

Finał

BTS Rekord Bielsko – Biała – GLKS Wilkowice 5 – 0

Tabela Końcowa:

  1. BTS Rekord Bielsko – Biała
  2. GLKS Wilkowice
  3. LKS Czaniec, LKS Pionier Pisarzowice

Okiem Trenera: Z każdym kolejnym turniejem / meczem nasza gra wygląda coraz lepiej. Drużyny z Wilkowic i Bielska – Biała były, na dzisiaj, poza naszym zasięgiem, chociaż nie były to spotkania „do jednej bramki” jak wskazują wyniki. W pozostałych spotkaniach zasłużenie schodziliśmy z boiska jako zwycięzcy, gdyż w naszej grze było widać pomysł i indywidualnie każdy z moich zawodników prezentował poziom, który można obserwować w tygodniu podczas treningów. Oczywiście, cały czas musi pracować nad szybkością działania z piłką oraz decyzyjnością na boisku, bo często zdarzało nam się w sobotę dokonywać złych wyborów dotyczących działań w fazie bronienia oraz atakowania.

Share Now

Related Post