Zakończenie w dobrych humorach

W minioną niedzielę, 3 listopada, odbyła się ostatnia kolejka w IV lidze okręgowej trampkarzy podokręgu Bielsko – Biała. Nasi młodzi adepci piłki nożnej w kończącej, jesienne zmagania, serii gier podejmowali ekipę KS-u Spójni Landek. Podopieczni Szymona Waligóry pewnie pokonali gości z Landeka. Mecz zakończył się wynikiem 8 – 2. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Maksymilian Bączek, Jonasz Orlicki, Dominik Ćwiertnia, Paweł Gwardiak, Kacper Kacorzyk oraz Jakub Rozmus. Gratulujemy i w myśl piłkarskiego powiedzenia „jesteś tak dobry, jak Twój ostatni mecz” rozpoczynamy okres halowy.

03.11.2019r., Czaniec, godzina 10.00

LKS Czaniec – KS Spójnia Landek 8 – 2 (4 – 0)

Dominik Ćwiertnia x2, Paweł Gwardiak x2, Jonasz Orlicki, Maksymilian Bączek, Jakub Rozmus, Kacper Kacorzyk

Skład: Piotr Brandys, Maksymilian Bakalarski, Kamil Wojtyła, Oliwier Stwora, Kacper Kacorzyk, Jonasz Orlicki, Maksymilian Bączek, Dawid Grzybek, Paweł Gwardiak, Bartosz Waluś, Patryk Elżbieciak, Jonasz Drzewiecki, Dominik Ćwiertnia, Jakub Rozmus, Krzysztof Bizoń, Dariusz Prus – Osowski

Okiem Trenera: Mecz, który był odzwierciedleniem całej rundy. Jeśli chodzi o aspekty techniczno – taktyczne to bardzo dobrze czuliśmy się w fazie posiadania piłki. Natomiast strasznie cierpimy w momentach, kiedy piłkę ma przeciwnik i często najprostszy środek sprawia, że jako zespół mamy na boisku ogromne problemy czego skutkiem jest liczba traconych bramek. Tak było i w tym spotkaniu, gdy przeciwnik grający w „10” potrafił strzelić nam dwie bramki. Cieszy to, że kończymy rundę wygraną, bo do kolejnego meczu ligowego będzie trzeba długo czekać. Przed nami okres zimowy, a dla nas będzie to również czas przemyśleń, bo chłopcy wchodzą już w taki wiek, że czas najwyższy decydować jak ważne miejsce w ich życiu będzie zajmować piłka nożna.

Tabela

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-