„Byliśmy źle przygotowani”

W poniedziałkowe popołudnie zespół trampkarzy naszej Akademii udał się do Czechowic – Dziedzic na spotkanie ligowe z miejscowym UMKS-em, w ramach 9 kolejki IV ligi podokręgu Bielsko – Biała. Stawką meczu było 3 miejsce w tabeli. Niestety, podopieczni Szymona Waligóry nie zdołali przeciwstawić się ekipie gospodarzy i przegrali spotkanie 9 – 2. Bramki dla naszego zespołu zdobył Oliwier Stwora. Była to 3 porażka z rzędu naszych młodych piłkarzy. Okazję do rehabilitacji podopieczni Szymona Waligóry będą mieli w niedzielę, 3 listopada, zmierzą się z ekipą Spójni Landek. Będzie to zarazem ostatnie spotkanie ligowe w tej rundzie.

28.10.2019r., Czechowice – Dziedzice, godzina 17.30

UMKS Trójka Czechowice Dziedzice – LKS Czaniec 9 – 2 (6 – 1)

Oliwier Stwora x2

Skład: Piotr Brandys, Maksymilian Bakalarski, Kamil Wojtyła, Oliwier Stwora, Kacper Kacorzyk, Jonasz Orlicki, Maksymilian Bączek, Dawid Grzybek, Kacper Kaspera, Paweł Gwardiak, Bartosz Waluś, Patryk Elżbieciak, Jonasz Drzewiecki, Dominik Ćwiertnia

Okiem Trenera: Przegraliśmy, bo byliśmy źle przygotowani do tego spotkania. Po zeszłotygodniowym spotkaniu z zespołem Wilkowic powiedziałem chłopakom, że jestem dumny z ich postawy na boisku, gdyż cechy wolicjonalne były na bardzo wysokim poziomie. To jest baza i fundament, na którym można opierać wszystkie założenia techniczno – taktyczne. Jeżeli mental, nastawienie jest na odpowiednim poziomie to technika, taktyka czy motoryka idą w górę i pozwalają rywalizować z każdym przeciwnikiem. Natomiast jeśli zawodnik nie jest zaangażowany mentalnie to pozostałe filary również się obniżają czego mieliśmy najlepszy przykład w poniedziałkowe popołudnie. Musimy na tym mocno pracować na treningach, bo w sferze mentalnej mamy ogromne wahania formy, które później wpływają na nasze poczynania na boisku.

Tabela

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-