Podsumowanie turnieju w Kozach

Niedzielny poranek i południe spędziliśmy w Kozach, gdzie mogliśmy emocjonować się rywalizacją naszych młodych adeptów piłki nożnej z roczników 2009 / 10 podczas turnieju o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Kozy. Podopieczni Szymona Waligóry zajęli ostatecznie 2 miejsce, gdyż w finale ulegli w rzutach karnych ekipie gospodarzy – LKS-owi Orzeł Kozy. Dodatkowo zgarnęliśmy też jedną z nagród indywidualnych – Maciej Maciaszek zdobył tytuł Króla Strzelców z dorobkiem 10 bramek. Gratulujemy naszej młodzieży i życzymy dalszych sukcesów.

29.09.2019r., Kozy, godzina 9.00

Skład: Arkadiusz Pałosz, Stanisław Kolber, Maciej Maciaszek, Seweryn Palus, Patryk Mreńca, Wojciech Gąsiorek, Bartłomiej Dubiel, Miłosz Maga, Mikołaj Rachwał

Terminarz

Faza grupowa

LKS Orzeł Kozy – LKS Czaniec 3 – 2

LKS Czaniec – Footbal4Pro 5 – 1

LKS Czaniec – Akademia Piłkarska ZONe Football 4 – 1

Półfinał

LKS Czaniec – LKS Zapora Porąbka 8 – 0

Finał

LKS Orzeł Kozy – LKS Czaniec 3 – 3 w rzutach karnych 5 – 3

Tabela

  1. LKS Orzeł Kozy
  2. LKS Czaniec
  3. LKS Zapora Porąbka
  4. LKS Orzeł Kozy II
  5. AP ZONe Football
  6. Football4Pro
  7. KS Soła Kobiernice

Tytuł Króla Strzelców: Maciej Maciaszek (10 bramek)

Okiem Trenera: Gratuluję chłopakom udanego turnieju i dziękuję za włożony wysiłek i zaangażowanie w każdy mecz. Jak mówiłem po poniedziałkowym turnieju, z każdymi rozgrywkami gramy odważniej i pewniej przez co nasza gra wygląda coraz lepiej. Ten turniej również jest potwierdzeniem tej tezy, a to, czyli rozwój piłkarski każdego dnia, w piłce dziecięco – młodzieżowej jest najważniejsze.  Musimy pracować jeszcze przede wszystkim nad spokojem w grze żeby emocje oraz różne wydarzenia, scenariusze podczas spotkań nie miały, aż takiego znaczenia na nasze poczynania na boisku. Najważniejsze, że piłkarsko się rozwijamy, a nad resztą rzeczy będziemy pracować na treningach.

Share Now

Related Post