Cele zrealizowane

W sobotni poranek, 28 września, ekipa trampkarzy naszej Akademii rozegrała mecz mistrzowski w ramach 5 kolejki IV ligi okręgowej podokręgu Bielsko – Biała. Podopieczni Szymona Waligóra udali się do Landeka, aby sprawdzić swoje umiejętności na tle rówieśników z miejscowej Spójni. Nasi młodzi adepci futbolu pewnie pokonali gospodarzy 5 – 1, a bramki dla naszego zespołu zdobyli Maksymilian Bączek, Jonasz Orlicki, Oliwier Stwora, Dominik Ćwiertnia oraz Jakub Rozmus. Gratulujemy naszej młodzieży i już dziś zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się w najbliższą sobotę, 5 października, kiedy to na własnym stadionie, o godzinie 10.00, gościć będziemy LKS Pionier Pisarzowice.

28.09.2019r., Landek, godzina 9.00

KS Spójnia Landek – LKS Czaniec 1 – 5 (0 – 0)

Oliwier Stwora, Dominik Ćwiertnia, Maksymilian Bączek, Jonasz Orlicki, Jakub Rozmus

Skład: Maksymilian Bakalarski, Kacper Kaspera, Paweł Gwardiak, Dawid Grzybek, Maksymilian Bączek, Kacper Kacorzyk, Jonasz Orlicki, Jakub Rozmus, Bartosz Waluś, Oliwier Stwora, Dominik Ćwiertnia, Dominik Tomiak, Dariusz Prus – Osowski, Ivan Wiśniowski

Okiem Trenera: Założeniem dzisiejszego meczu była nauka gry na innych pozycjach niż moi zawodnicy grają najczęściej. Trochę to trwało zanim się odnaleźliśmy na boisku i złapaliśmy swój rytm gry. Mecz pod względem zadaniowy oraz wynikowym można uznać jak najbardziej za udany, a doświadczenie gry na różnych pozycjach jest jednym z celów szkolenia, gdyż nie wiadomo na jakiej pozycji przyjdzie grać w piłce seniorskiej, kiedy nie będzie już czasu na naukę.

Tabela

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 BBTS II PODBESKIDZIE 5 15 5 0 0 44:8
2 GLKS WILKOWICE 5 12 4 0 1 51:5