Podsumowanie turnieju w Czańcu

W poniedziałkowe popołudnie zakończyły się zmagania w lidze Orlików E1 Bielskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Trzeci turniej odbył się na naszym stadionie, gdzie nasi młodzi adepci futbolu ponownie sprawdzali swoje umiejętności na tle zespołów z Porąbki oraz Kóz. Podsumowując wrześniowe turnieje, podopieczni Szymona Waligóry zajęli 2 miejsce, a najlepszym zespołem okazała się ekipa LKS-u Orzeł Kozy. Czekamy na kolejny podział grup i zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami turnieju w Czańcu.

Skład: Stanisław Kolber, Arkadiusz Pałosz, Mikołaj Janosz, Seweryn Palus, Mikołaj Rachwał, Stanisław Kierpiec, Bartosz Chmielniak, Patryk Mreńca, Wojciech Gąsiorek, Maciej Maciaszek, Karol Drabek

23.09.2019r., Czaniec, godzina 16.30

LKS Zapora Porąbka – LKS Czaniec 3 – 9

LKS Czaniec – LKS Orzeł Kozy 1 – 3

LKS Zapora Porąbka – LKS Orzeł Kozy 2 – 10

Tabela końcowa:

  1. LKS Orzeł Kozy 15 pkt, bramki 42 – 17
  2. LKS Czaniec 6 pkt, bramki 27 – 29
  3. LKS Zapora Porąbka 6 pkt, bramki 20 – 39

Okiem Trenera: Z każdym kolejnym turniejem nasza gra wygląda coraz lepiej. To cieszy, bo świadczy to o tym, że chłopcy piłkarsko i mentalnie się rozwijają. Dziękujemy zespołom z Kóz i Porąbki za możliwość rywalizacji i za świetnie spędzony czas na boisku. Trenujemy dalej, aby w kolejnych rozgrywkach grać jeszcze lepiej!

Share Now

Related Post