Graliśmy towarzysko

We wtorek, 29 maja, oficjalnie nie zgłoszona w tym roku do żadnych rozgrywek, nasza drużyna chłopaków z roczników 2007/08 pojechała na towarzyski mecz do Pietrzykowic. Drużyna Borów przewodzi tabeli w swoich rozgrywkach na Żywiecczyźnie także był to bardzo wymagający przeciwnik dla naszych chłopaków. Jednakże nasi młodzi adepci, z których część gra w ekipie Młodzików Młodszych, a część w Orlikach Młodszych, pokazała, że w piłkę również grać potrafi. Po zaciętym i emocjonującym spotkaniu nasi zawodnicy pokonali zespół Borów Pietrzykowice 12 – 9. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

29.05.2018r., godzina 16.30, Pietrzykowice

Bory Pietrzykowice – LKS Czaniec 9 – 12

Skład: Maksymilian Bakalarski, Piotr Brandys, Patryk Elżbieciak, Jakub Rozmus, Krzysztof Bizoń, Paweł Hrapkowicz, Oliwier Płoszaj, Karol Gąsiorek, Kamil Kierpiec

Okiem Trenera: Po raz kolejny rozegraliśmy fajny, wartościowy sparing, który mam nadzieję zachęci chłopaków do jeszcze lepszej pracy na treningach i da dodatkowego bodźca do nauki. Na tle mocnego przeciwnika potrafiliśmy grać w piłkę i konstruować ciekawe akcje. Z każdym meczem swoboda w grze, jakość oraz luz powinny być coraz lepsze,a wszystko to z myślą o tym, żeby ten rocznik 2007 mógł już na jesień grać regularnie w swoich rozgrywkach. Co z tego wyjdzie, czas pokaże, ale jak pokazują sparingi potencjał jest także nie pozostaje nic innego jak trenować i rozwijać swoje umiejętności z każdym treningiem, meczem oraz turniejem.