Graliśmy towarzysko

W miniony piątek, 6 kwietnia, łączona drużyna z roczników 2006, 2007 i 2008 rozegrała towarzyski mecz z drużyną Młodzików Soły Kobiernice. Warto nadmienić, że było to pierwsze w tym roku spotkanie rozegrane na naturalnej murawie. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy z Kobiernic, którzy wygrali spotkanie 7 – 1.

06.04.2018r., godzina 17.00, Kobiernice

Soła Kobiernice – LKS Czaniec 7 – 1 (5 – 0)

Skład: Dominik Tomiak, Piotr Brandys, Krzysztof Bizoń, Paweł Hrapkowicz, Patryk Elżbieciak, Jonasz Drzewiecki, Dawid Grzybek, Kacper Kacorzyk, Kacper Kaspera, Maksymilian Bączek, Oliwier Stwora, Julia Soj, Aleksandra Soj, Jonasz Orlicki

Okiem Trenera: Po długiej zimie, w końcu mieliśmy okazję zagrać na naturalnym, dużym boisku. Przed zbliżającą się inauguracją rozgrywek ligowych był to fajny sprawdzian dla chłopaków. W pierwszej połowie mieliśmy problem z dużym boiskiem i na tle starszych rywali mieliśmy trudności w utrzymaniu się przy piłce. Ponadto traciliśmy bramki po własnych błędach indywidualnych. Na drugą połowę wyszliśmy już bardziej aktywnie i to przełożyło się również na grę. Graliśmy odważniej, zaczęliśmy myśleć na boisku i to przerodziło się na sytuacje bramkowe. Na pewno ta druga połowa była bliska temu czego uczymy się na treningach, bo widać było chęci do biegania oraz odwagę i pomysł w grze.

Wszystkich kibiców, rodziców, rodzeństwo naszych zawodników zapraszamy w najbliższą niedzielę do Wilkowic, gdzie nasza drużyna rozpocznie rozgrywki ligowe w starciu z miejscowym GLKS-em! Start o godzinie 10.00! Zapraszamy!

Udostępnij

Pozostałe posty