Psychika też jest ważna!

Kolejny cytat, który ma zainspirować nas w tym tygodniu został wypowiedziany przez amerykańskiego trenera futbolu amerykańskiego, Vinca Lombardi.

Już wiele razy o tym wspominaliśmy, sukcesu nie da się osiągnąć samym talentem czy licząc na szczęście. Najprostszą drogą jest ciężka praca, często poświęcenie rzeczy mniej ważnych dla tego co kochamy oraz determinacja w dążeniu do celu mimo wielu przeszkód!

To nie wynik danego meczu determinuje jacy jesteśmy dobrzy czy słabi. Jedną rzeczą, której nikt nie może zakwestionować jest wysiłek. Jeśli w każdym meczu, podczas każdego treningu, a najlepiej podczas każdego dotknięcia piłki będziemy dawać z siebie 100% to jesteśmy na najprostszej drodze do osiągnięcia sukcesu. Drodze bardzo trudnej i wyboistej, ale najkrótszej, która może nas doprowadzić ostatecznie do sukcesu.

Pozostałe posty